Siatkarskie derby dla rywalek z Krosna

Kolejnej porażki doznały II ligowe siatkarki UKS „MOSiR” Jasło. We własnej hali, zdecydowanie uległy lokalnemu rywalowi AZS PWSZ KARPATY Krosno 0:3 (16:25, 14:25, 14:25). Tylko do połowy 1-go seta nasz zespól toczył wyrównany pojedynek. Set 2 i 3 to bezdyskusyjna przewaga naszych rywalek.

UKS „MOSiR” Jasło: Anna Nagadowska, Katarzyna Kosiba, Magdalena Michoń-Szczytowicz, Sylwia Maciejowska-Gunia, Marta Kamińska, Katarzyna Kutyła, Katarzyna Bury (libero), oraz Katarzyna Bajorek, Iwona Kowalczuk, Katarzyna Poliwka.
Trener: Adam Pasterz, Grzegorz Zięba

Niestety również nasze juniorki zostały pokonane w wyjazdowym meczu przez Sanoczankę Sanok 0:3 (11:25, 14:25, 14:25).

Ze zmiennym szczęściem toczyły swoje ligowe pojedynki kadetki UKS „MOSiR” Jasło na turnieju w Dębicy. W pierwszym meczu przegrały z MUKS „OLIMP” Czudec 0:2 (12:25, 20:25), w drugim pokonały zespół SST „LUBCZA” Racławówka 2:0 (26:24, 25:19)

UKS „MOSiR” Jasło: Martowicz K, Michalec S, Zoła J, Marszałek K, Mikuś K, Wilk P, Wiklowska E(libero)
Trener: Tomasz Janusz

Kolejna dwa zwycięstwa odniosły nasze młodziczki umacniając się na pozycji lidera grupy „B”. Na własnej hali pokonały KARPATY MOSiR I Krosno 2:1 (20:25, 25:11, 15:13), oraz zdeklasowały KARPATY MOSiR II Krosno 2:0 (25:5, 25:7).