Zwycięstwo w meczu towarzyskim i porażka na ligowym boisku

W piątek 18.12.2009 r. w hali jasielskiego MOSiR-u odbył się towarzyski mecz pomiędzy MKS „MOSiR-Gamrat” Jasło a I Ligowym Zespołem ze Lwowa.

MKS MOSiR-Gamrat Jasło

Prognozy przedmeczowe nie przewidywały tak emocjonującego przebiegu meczu jak miało to miejsce. Wydawało się, że ligowcy z Ukrainy dysponujący świetnymi warunkami fizycznymi, szybko rozprawią się z drużyną jasielską.

Ku zaskoczeniu wszystkich mecz rozpoczął się nieznacznym zwycięstwem Lwowian w pierwszym secie 25 : 23. Druga parta miała podobny przebieg i zakończyła się podobnym wynikiem, tyle że dla jaślan. Trzecia odsłona należała do gości, którzy wygrali seta 25 : 21. W czwartym secie rozgorzała wspaniała walka, w efekcie której zwycięstwo przypadło „MOSiR-Gamratowi” 26 : 24. w związku z remisem rozegrano piątego seta, który dostarczył wiele emocji i po zaciętym boju jaślanie wygrali go 24 : 22, a cały mecz 3 : 2.

Zarząd Klubu serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji tego meczu gazownikom.

Drużyna jasielska pod kierownictwem Marcina Cioska wystąpiła w składzie: M. Kumor, R. Cabaj, M. Wietecha, Ł. Chrzanowski, A. Janik, P. Łaba, K. Wrzosek, K. Zabawa, J. Cynkiel, D. Pawlik, B. Dedo.

Słabiej w lidze

19.12.2009 r. odbyła się kolejna runda rozgrywek o mistrzostwo III ligi podkarpackiej w piłce siatkowej mężczyzn.

Tak słabego występu drużyna jasielska nie zanotowała do tej pory w rozgrywkach trzeciej ligi. Należy mieć nadzieję, że to był ostatni tak słaby występ chłopaków

Jaślanie pod wodzą Marcina Cioska wystąpili w składzie: M. Kumor, M. Wietecha, Ł. Chrzanowski, A. Janik, P. Łaba, K. Wrzosek, K. Zabawa, D. Pawlik, B. Dedo, R. Cabaj.