Kolejne sukcesy zawodników Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate

Trzy złote, dwa srebrne i jeden brązowy medal zdobyli zawodnicy Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate, kierowanego przez sensei Tadeusza Krygowskiego w Mistrzostwach Makroregionu Południowego w Karate Kyokushin, które odbyły się 9.04.2011r. w Krakowie.

Zawodnicy JKKK z sensei Tadeuszem Krygowskim. Fot. archiwum Klubu

W mistrzostwach brało udział 116 zawodników z 22 klubów reprezentujących województwa: małopolskie, świętokrzyskie i podkarpackie.

W konkurecji kumite juniorów złoty medal w kategorii powyżej 75 kg zdobył Krystian Kras, a brązowy w kategorii do 55 kg Patrycja Lechwar. W konkurencji młodzików bezkonkurencyjna w kumie do 55 kg, oraz w kata, była Angelika Jarecka – zdobywając 2 złote medale. Dawid Nguyen Quang, również w młodzikach, zdobył 2 srebrne medale – w kumie oraz kata. Drużynowo, Jasielski Klub Kyokushin Karate zajął 3 miejsce.