Informacje

Dębowiec: Polskie La Salette ma nową stronę www

Dnia 21 czerwca 2011 roku została uruchomiona nowa strona Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu – www.sanktuarium.saletyni.pl. Strona zyskała zupełnie przejrzystą i czytelną szatę graficzną, spójną wizualnie z pozostałymi istniejącymi materiałami w poprzedniej wersji.

Nowa strona dębowieckich Saletynów
Fot. © Zrzut ekranowy strony dębowieckich Saletynów

Nowy układ strony pozwoli Czcicielom MBS na szybkie i łatwe dotarcie do potrzebnych informacji o Matce Płaczącej, o historii i ofercie Sanktuarium, o aktualnościach, o prowadzonych dziełach, takich jak Apostolstwo Rodziny Bożej Saletyńskiej (ARS) czy Fundusz Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette, a także o możliwości zamówienia mszy św.

Można również bezpośrednio ze strony pobrać materiały formacyjne, konferencje i homilie, a także teksty dotyczące historii zjawienia Matki Bożej w La Salette i posługi saletynów w dębowieckim sanktuarium.

Otwarcie nowej strony internetowej wpisuje się w obchody Jubileuszu 100-lecia obecności Misjonarzy Saletynów w Dębowcu. Zapraszamy do zaglądnięcia na stronę, a przede wszystkim do pielgrzymowania do Polskiego La Salette.

ks. Piotr Szweda MS

SŁOWA KLUCZOWE