Informacje

HotSpot na jasielskim rynku

Urząd Miasta w Jaśle udostępnił bezpłatny Internet na jasielskim rynku. Warunkiem niezbędnym do korzystania z niego są laptopy posiadające WiFi. Bez problemu będzie można wejść na większość stron internetowych, czy korzystać z komunikatorów m.in. gadu-gadu.

Jasielski Rynek
Jasielski Rynek.
Fot. © archiwum terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Aby móc surfować w sieci, należy najpierw wyszukać bezpłatną sieć bezprzewodową pod nazwą HotSpot_Rynek, a następnie na stronie, która się wyświetli po włączeniu ikonki Internet, zalogować się pod loginem: Rynek i hasłem: jaslo.

Mieliśmy głównie na uwadze naszych gości przebywających w obszarze rynku, którzy muszą niekiedy załatwić swoje potrzeby biznesowe czy towarzyskie. Odbiór poczty, połączenie się z siecią korporacyjną staje się w naszych czasach już jak drugie śniadanie – tłumaczy Agata Koba, rzecznik prasowy UMJ.

Korzystanie z Internetu jest możliwe przez godzinę. Po upływie tego czasu zostanie on wyłączony. Aby kontynuować odwiedzanie stron internetowych należy ponownie zalogować się na stronie.

(UMJ)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “HotSpot na jasielskim rynku”

  1. tak tylko dostęp do nk i facebooka zablokowany… w sumie to i dobrze przynajmniej **** nie bedą wypisywać pierdół i podszywać się pod innych