Kultura | rozrywka | edukacja

Jaślanin Michał Szpak w finale „X Factora”

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się finał popularnego programu X Factor.
Wystąpi w nim jaślanin Michał Szpak.

Michał Szpak
Ekscentryczny Michał Szpak na Dożynkach Powiatowych w Szebniach (2009 rok).
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Znany ze swej kontrowersyjności i inności, postrzegany jako indywidualność o wyjątkowych zdolnościach wokalnych. Już od startu okrzyknięty faworytem „X Factora” budzi ekscytacje, ale także głosy krytyki.

Michał w finale wystąpi obok Ady Szulc i Gienka Loski. Uczestnicy zaśpiewają wybrane utwory wspólnie z jedną z gwiazd: Maciejem Maleńczukiem, Basią Trzetrzelewską oraz zwyciężczynią piątej edycji brytyjskiego „X Factora” – Alexandrą Burke.

To widzowie zadecydują, który z uczestników wygra ostatnie starcie „X Factora”. Michał Szpak czeka na Wasze głosy – głosujmy na jaślanina.

W niedzielę (5 czerwca) od godz. 9 w Jaśle gościć będziemy ekipę TVN 24, które relacjonować będzie w jaki sposób Jasło kibicuje Michałowi Szpakowi, finaliście X Factor. Relacje na żywo będą m.in. z jasielskiego rynku oraz z jasielskich szkół. Reporterem TVN 24 będzie Marta Gordziewicz.

Ekipy telewizyjne trafią również do Wrocławia i Chrzanowa, skąd pochodzą pozostali finaliści największego muzycznego show w Polsce – X Factor.

Relacja z finału na żywo w TVN o godz. 20. Zachęcamy do głosowania na jaślanina.

(UMJ)

SŁOWA KLUCZOWE