Sport | rekreacja | turystyka

XXVIII kolejka IV ligi: Czarni Jasło – Stal Nowa Dęba (zapowiedź)

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca rozgrywek. W najbliższy weekend odbędzie się już XXVIII kolejka spotkań o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej. W sobotę na stadionie w Jaśle zaprezentuje się Stal Nowa Dęba.

Herb Czarnych Jasło

Stal Nowa Dęba zajmuje 10 pozycję w ogólnej klasyfikacji, mając w swoim dorobku 34 punkty. Aby być pewnym utrzymania w lidze, rywale muszą do końca sezonu zainkasować jeszcze kilka „oczek”, a w terminarzu rozgrywek łatwych rywali nie mają. Miejscowi liczą na skuteczność Pawła Nowaka, aktualnie najlepszego strzelca ligi, autora 13 bramek.

Drużyna Gamrat Czarnych Jasło po zmianie trenera wygrali ostatnio w Nisku, wcześniej bezbramkowo zremisowali z Rzemieślnikiem Pilzno. Teraz kolejny sprawdzian przed własną publicznością, gdzie w tej rundzie naszej drużynie idzie znacznie gorzej niż jesienią. Ostatni raz wygrali z Crasnovią Krasne, później przydarzały się takie wpadki jak choćby z Kolbuszowianką czy Orłem Przeworsk. W ligowej tabeli jaślanie plasują się na czwartym miejscu, tracąc zaledwie dwa punkty do miejsca premiowanego awansem.

(Czarni Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “XXVIII kolejka IV ligi: Czarni Jasło – Stal Nowa Dęba (zapowiedź)”