Informacje

Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze w Trzcinicy

W dniu 18 września 2011r. na stadionie sportowym przy Zespole Szkół w Trzcinicy odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze. Zarząd Oddziału Gminnego OSP RP co drugi rok organizuje tego typu zawody a tegoroczne cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Trzcinicy
Fot. © URZĄD GMINY JASŁO

Zawody przeprowadziła pięcioosobowa komisja z PSP Jasło pod przewodnictwem st. kpt. Sławomira Madejczyka. Na zawody przybyli Stanisław Pankiewicz Wójt Gminy Jasło, Józef Dziedzic Przewodniczący Rady Gminy wraz z radnymi a także Komendant Powiatowy PSP w Jaśle st. bryg. Wiesław Latoszek.

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych – seniorzy i drużyny młodzieżowe. W kategorii seniorów przystąpiło 8 drużyn męskich (Bierówka, Chrząstówka, Niepla, Opacie, Osobnica, Szebnie, Trzcinica, Warzyce) i drużyna żeńska z OSP Szebnie. W kategorii młodzieżowej wystąpiły dwie drużyny chłopców i dwie drużyny dziewczyn z Bierówki i Chrząstówki.

Klasyfikacja końcowa:

• Drużyny młodzieżowe
Dziewczęta
1. Bierówka
2. Chrząstówka
Chłopcy
1. Bierówka
2. Chrząstówka

• Drużyny seniorów
Kobiety
1. Szebnie
Mężczyźni
1. Warzyce
2. Trzcinica
3. Niepla

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy a laureaci dodatkowo nagrody rzeczowe oraz puchary. Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca biorą udział w zawodach powiatowych.

(UG Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE