Informacje

Burmistrz Jasła bez pierwszego zastępcy!

PIERWSI W INFORMACJI!
Burmistrz Jasła Andrzej Czernecki odwołał z dniem 3 października (poniedziałek) swojego pierwszego zastępcę Andrzeja Kachlika. Decyzja została podjęta na pisemny wniosek złożony przez byłego już wiceburmistrza miasta.

Andrzej Kachlik
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta Jasła nr III/171/2011 z dnia 3 października 2011 roku odwołanie ze stanowiska następuje z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia, którego termin upływa z dniem 31 stycznia 2012 roku. Do tego czasu Andrzej Kachlik nie ma obowiązku świadczenia pracy, zachowując jednocześnie prawo do wynagrodzenia.

Andrzej Kachlik pełnił funkcję pierwszego zastępcy burmistrza od 3 stycznia 2011 roku.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Burmistrz Jasła bez pierwszego zastępcy!”

  1. do tego co do mnie— A powiedz ile ludzi chce obecnego burmistrza,a chciało??? A kto powołał p.Kachlika na urząd jak nie obecny bojar??? Takie odniesienia,ze ja z rodziny,a nikt go nie chciał-to brak wyobraźni. Zdania nie zmieniam,a grzeszek promilowy,to mam wątpliwości: czy aby nie był nagrany ??? Szkoda gadać…Świat zwariował,a ludzie stracili resztę moralności,godziwości…Ten co daje kopy,za chwilę dostanie pewnie ponownie,ale wtedy ręka i układ jaki był się już nie powtórzy.Zostanie bezrobocie,upokorzenie i szyderstwa-jak to zwykle bywa.Na portalach zwłaszcza… Czego życzę dla odnalezienia siebie tym co władają mieniem społecznym-zwłaszcza!

  2. To nie kachlik odszedł dobrowolnie – wywalili go, bo urzędnik nie może byc karany. A za jazde po pijaku dostanie wyrok !
    Konradzie jesteś z jego rodziny, że tak mu gratulujesz. Czego?
    Zastanów sie chłopie nikt go tu nie chciał od poczatku.

  3. Tego to nawet za Marii Kurowskiej nie było. Tyle kasy za nic!!! Warto pić, zwolnią Cię i jeszcze nie każą pracować i kupę kasy dadzą. ha, ha, ha!

  4. Gratulacje dla Pana Kachlika.Ma rację odchodząc z pracy na stanowisku wiceburmistrza.Trzeba mieć honor,i osobowość by zrezygnować z kasy,stołka w imię poszanowania zasad normalnych stosunków ludzkich. Przekonanie,że z tą władzą się nic zrobić nie da,bo nie da ,stanowi wystarczający powód by odejść z korowodu…