Sport | rekreacja | turystyka

Judocy UKS MOSiR Jasło na Międzynarodowym Turnieju w Zakopanym

8 października w Zakopanym został zorganizowany Międzynarodowy Turniej Judo chłopców, który przyciągnął mocnych zawodników z wielu klubów z Zagranicy m.in. Czechy, Słowacja, Ukraina, jak również mocna ekipa zawodników z klubów Polskich – Warszawa, Kraków, Tarnów, Myślenice, Wolbrom, Krosno i oczywiście z Nasz klub UKS MOSIR JASŁO pod wodzą Michała Czarneckiego, który reprezentowała 3 osobowa grupa, i bardzo dobrze zaprezentowali się, w tak mocnym turnieju.

Turniej judo w Zakopanym

Najlepiej wypadł najmłodszy nasz reprezentant Kaźmierczyk Szymon, który wywalczył brązowy medal w kat. do 30 kilogramów, piątą lokatę zajął Borek Mikołaj w najliczniej obsadzonej kategorii wagowej do 44kg, natomiast Hendzel Mateusz wywalczył 7 miejsce w kategorii do 40 kg.

GRATULUJEMY ZAWODNIKOM wspaniałych walk i zajętych lokat. Dziękujemy również naszym sponsorom, którzy wspierają naszą młodzież w rozwijaniu ich pasji.