Sport | rekreacja | turystyka

Siatkarski weekend 15/16.10.2011

U ubiegły weekend, zespół seniorek UKS „MOSiR” Jasło, w drugim meczu wyjazdowym III ligi zmierzył się w Łańcucie z drużyną UKS I LO Łańcut.

Siatkówka
Fot. © ARCHIWUM KLUBU

Ambitna i poprawna gra naszego zespołu nie wystarczyła na uzyskanie dobrego wyniku. Gospodynie górowały lepszą organizacją i pewnością w prowadzeniu gry, co zdecydowało o wygraniu całego spotkania, a szczególnie I i III seta na przewagi.

UKS I LO Łańcut – UKS „MOSiR” Jasło 3:0 (25:23, 25:20, 29:27)

UKS „MOSiR” Jasło: Sara Michalec, Agnieszka Ćwięka, Gabriela Macek, Katarzyna Marcisz (kapitan), Anna Pociask, Karolina Mitoraj, Zuzanna Midura, Monika Frydrych, Angelika Osiewalska (libero), Marta Cichoń (libero), Angelika Rakoczy, Karolina Jurusik. Trener: Leszek Wierzgacz.

Turniejem w Dębowcu nasze kadetki rozpoczęły rundę eliminacyjną ligi kadetek. W piątek rozegrały dwa mecze z I i III zespołem San Pajda Łańcut. Nasze zawodniczki w obu spotkaniach wykazały dużą determinację i zaangażowanie dzięki temu odniosły dwa zwycięstwa. W spotkaniu z I zespołem San Łańcut udaną serią dziewięciu zagrywek popisała się Karolina Jurusik .

San Pajda I Łańcut – UKS „MOSiR” Jasło 1:2 (13:25, 25:19, 8:15)
San Pajda III Łańcut – UKS „MOSiR” Jasło 0:2 (15:25, 22:25)

UKS „MOSiR” Jasło: Gabriela Macek, Zuzanna Midura, Marta Cichoń (kapitan), Karolina Mitoraj, Karolina Jurusik, Monika Frydrych, Angelika Osiewalska (libero), Angelika Rakoczy, Justyna Kosiba, Anna Warchoł, Magdalena Michalska, Gabriela Duda. Trener: Leszek Wierzgacz.

Marek Bajorek
(UKS „MOSiR” Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE