Siatkarski weekend 29/30.10.2011

Trzecie zwycięstwo odniosły młode, III ligowe siatkarki UKS „MOSiR” Jasło. Tym razem w wyjazdowym pojedynku pokonały KS „WISŁOKĘ” Dębica 3:1(25:19, 25:14, 22:25, 25:14).

Siatkówka

Dobre przyjęcie, oraz ciekawe rozegranie spowodowało, że inicjatywa w dwóch pierwszych setach należała cały czas do naszego zespołu. Po wygraniu wysoko drugiego seta do 14, trzeci set rozpoczął się od wysokiego prowadzenia gospodyń 6:0. Nieznaczna poprawa gry nie pozwoliła jednak na odrobienie strat do końca tego seta. Czwarty set tego pojedynku, to powrót do dobrej gry zawodniczek UKS-u i kolejna wysoka wygrana do 14.

UKS „MOSiR” Jasło: Agnieszka Ćwięka, Anna Pociask, Katarzyna Marcisz (kapitan), Sara Michalec, Karolina Mitoraj, Gabriela Macek, Angelika Osiewalska (libero), Zuzanna Midura, Marta Cichoń, Karolina Jurusik. Trener: Leszek Wierzgacz.