Informacje

Pijana matka ujęta podczas kradzieży

Ponad 2 promile alkoholu miała w organizmie matka, która wybrała się wraz z 3-letnim synkiem do sklepu. Podczas zakupów kobieta została przyłapana na kradzieży. Wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem rodzinnym.

POLICJA
Fot. © archiwum terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Wczoraj, około 20.40 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z jasielskich hipermarketów klientka próbowała ukraść kilka produktów. Na miejscu pracownicy ochrony wskazali policjantom kobietę, która została przyłapana na kradzieży m.in. kosmetyków oraz środków chemicznych.

Zatrzymaną okazała się 29-letnia mieszkanka gminy Jedlicze. Wyraźnie czuć było od niej woń alkoholu. Funkcjonariusze ustalili, że w czasie kradzieży kobieta opiekowała się swoim 3-letnim synkiem, z którym wybrała się na zakupy.

W czasie interwencji pijana matka stała się nerwowa i agresywna, policjanci musieli użyć siły fizycznej. Kobieta trafiła na komendę. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u niej ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci przekazali dziecko pod opiekę rodziny.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE