Udany weekend siatkarzy MKS „MOSiR-GAMRAT”

Sobota i niedziela zaowocowały kilkoma zwycięstwami jasielskich siatkarzy.

MKS MOSiR-Gamrat Jasło

Dobra passa rozpoczęła się w sobotnie przedpołudnie dwoma zwycięstwami zespołu kadetów, występujących w turnieju wyjazdowym, gospodarzem którego był klub SMS Neobus Niebylec. Jaślanie pod wodzą trenera Bartosza Kilara odniósli dwa zwycięstwa z SMS Neobus Niebylec 2:1 i TSV Sanok 2:0.

Zespół jasielski wystąpił w składzie: M. Michalec, M. Kaleta, S. Pankiewicz, D. Źrebiec, M Dryja, K. Gromek, P. Myśliwiec, M. Polar, D. Juszczyk, J. Procanin, G. Owsiak.

W sobotni wieczór kolejny mecz o mistrzostwo III ligi podkarpackiej rozegrali seniorzy MKS „MOSiR-GAMRAT” Jasło również w Niebylcu. Mecz rozpoczął się niezbyt udanie dla jasielskiej drużyny i po pierwszym secie zawodnicy przeciwnika, skład którego stanowią byli zawodnicy „Wisłoka” Strzyżów prowadzili 1:0. Od drugiego seta jaślanie złapali właściwy rytm i wygrali kolejno trzy sety, zwyciężając ostatecznie cały mecz 3:1.

Zespół jasielski pod wodzą trenera Marcina Cioska wystąpił w składzie: M. Kumor, B. Pawlik, M. Gliwa, M. Wietecha, A. Janik, Br. Dedo, K. Waśko, K. Zabawa i K. Szydło.

Natomiast w niedzielę w turnieju młodzików drużyna jasielska z trenerem Jerzym Łabą doznała nikłej porażki w Brzozowie z gospodarzami „Brzozowią” Brzozów, by w następnym meczu pokonać drużynę TSV Sanok 2:0. Barwy klubu jasielskiego reprezentowali: O. Wiliński, M. Pomarański, R. Kania, J. Łaba, J. Mucha, J. Bukry, A. Adam, D. Stanek, Sz. Skicki, D. Żółtek, P. Mikrut, A. Grzyb.

Pozostaje pogratulować zawodnikom MKS „MOSiR-GAMRAT” Jasło i ich trenerom, i przy tej okazji podziękowania Pani Dyrektor Gimnazjum Nr 2 Aleksandrze Zajdel- Kijowskiej za pomoc i współorganizację turniejów siatkarzy w Jaśle.