Na drogach

Dachowanie w Harklowej

Wczoraj w Harklowej doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Volkswagen passat zjechał z jezdni do przydrożnego rowu i dachował. Samochodem podróżowały dwie kobiety. Obie z obrażeniami trafiły do szpitala.

Wypadek w Harklowej
Fot. © KPP JASŁO (x3)

Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierująca passatem, 47-letnia mieszkanka gminy Jasło jechała od Pagorzyny. W Harklowej wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem, następnie zjechała z jezdni do przydrożnego rowu, po czym dachowała.

Na skutek wypadku do szpitala trafiła kierująca volkswagenem oraz podróżująca wraz z nią 39-letnia pasażerka. Po wykonaniu wstępnych badań lekarskich u starszej z kobiet stwierdzono złamanie szczęki i uraz kręgosłupa, u jej znajomej złamanie nosa. Z uwagi na odniesione obrażenia 47-letnia mieszkanka gminy Jasło została hospitalizowana. Była trzeźwa.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, ujawnili ślady mające związek ze zdarzeniem, zabezpieczyli samochód. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Wypadek w Harklowej

Wypadek w Harklowej

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE