Na drogach

W Łężynach zderzenie dwóch samochodów osobowych

Jasielscy policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło po godzinie dziewiątej w miejscowości Łężyny (gmina Nowy Żmigród). Droga wojewódzka nr 992 jest całkowicie zablokowana.

Wypadek w Łężynach

Wypadek w Łężynach

Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Na chwilę obecną nie są znane dokładne okoliczności zdarzenia. Policyjni specjaliści zbierają materiały, wykonują dokumentację fotograficzną oraz rozmawiają ze świadkami, co pozwoli na odtworzenie przebiegu wypadku.

Tuż za skrzyżowaniem z drogą prowadzącą do miejscowości Łajsce (jadąc od strony Jasła), zderzyły się dwa samochody osobowe: Mercedes Benz 190E i BMW. Siła uderzenia była tak duża, że oba pojazdy znalazły się poza osią jezdni. Niestety, są osoby poszkodowane w tym zdarzeniu. To obydwaj kierowcy, który zostali zabrani do jasielskiego szpitala przez Pogotowie Ratunkowe.

Na miejscu, obok policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, pracowały pozostałe służby ratownicze: dwa specjalistyczne zespoły ratownictwa medycznego z Jasła i podstacji w Nowym Żmigrodzie oraz dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

Samochody osobowe omijają miejsce zdarzenia boczną drogą. Utrudnienia w ruchu mają potrwać do godziny dwunastej.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

FOTOPRZESTROGA FOTOPRZESTROGA: Wypadek w Łężynach na DW992

Na prośbę rodziny tragicznie zmarłego możliwość dodawania komentarzy do artykułu została zablokowana przez Redakcję.

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “W Łężynach zderzenie dwóch samochodów osobowych”

  1. tam zrobiły sobie wyścig dwie BMW ! nie jedna… i to nie pierwszy przypadek tej zielonej BMW

  2. kenek to jest mercedes ślepy jesteś..mogliby coś zrobic na tej drodze wiecej policji bo to jak jezdzą to cos strasznego a kierowca bmw oj bedziesz miał ciezko

  3. I tutaj mamy właśnie przykład na to jak Policja z Nowego Żmigrodu dba o bezpieczeństwo na drogach.Na drogach tej gminy Policjantów jak zobaczymy raz na pół roku to jest święto.Siedzą całymi dniami zamknięci na posterunku i chcąc do nich się dostać to trzeba najpierw chwile postukac do drzwi i wtedy pchychodzi policjant i otwiera kluczem od wewnątrz.Wychodzą tylko po jedzenie do pobliskiego marketu.A coniektórzy kierowcy i nie tylko robią co im się podoba bo wiedzą że Policji nie ma.Jeżeli ktoś chce pooglądać rajdy samochodowe to zapraszam wszystki do Nowego Żnigrodu na ulicę Dukielską.

  4. Mam wątpliwości co to marki białego samochodu :( moim zdaniem nie jest to mercedes benz . pozdrawiam redaktora