Kultura | rozrywka | edukacja

Young Rockers w MDK-u (zapowiedź)

Serdecznie zapraszamy na Świąteczny Koncert Rockowy, który odbędzie się 27 grudnia 2011 r. (wtorek) o godz. 18.00 w auli Młodzieżowego Domu Kultury.

Zapowiedź wydarzenia
(Kliknij, aby powiększyć plakat)

Zaprezentują się dwa zespoły: Vermillion – formacja znana wśród młodych miłośników rocka i grupa Hornblend zwycięzca krakowskiej edycji plebiscytu „7 z Garażu”!

Vermillion
Jesteśmy zespołem od marca 2009 roku, w naszym wykonaniu usłyszeć można ostrzejszy gatunek muzyki gitarowej, chcemy przekazać publiczności mocny charakter i dynamizm tej muzyki. Mamy na swoim koncie kilkanaście koncertów w tym między innymi na VIII i IX Zlocie Motocyklowym im. Hubala. Nie znosimy rutyny, zawsze staramy się zadowolić publiczność – stwierdzają członkowie zespołu Vermillion.

Skład:
Wokal – Mirosław Stefanik
Gitara – Kamil Czerw
Bas – Damian Krajewski
Perkusja – Adrian Lechwar

Hornblend
Naprawdę jesteśmy bardzo szczęśliwi i za razem zaskoczeni wynikami tego plebiscytu, nie spodziewaliśmy się w ogóle, że znajdziemy się w pierwszej trójce a co dopiero, że wygramy, nie wiązaliśmy żadnych nadziei z tym konkursem. Cieszymy się z tej nagrody i na prawdę możemy śmiało powiedzieć, że dodała nam ona skrzydeł i otworzyła przed nami nowy etap. Mamy też świadomość, że przed nami dużo pracy , ale jesteśmy młodzi – zauważają członkowie zespołu Hornblend.

Skład:
Zuzanna Świątek – wokal
Michał Szudy – bas
Przemysław Węgrzyn – perkusja
Bartosz Pawluś – gitara prowadząca

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle 27 grudnia 2011 r. (wtorek) godz. 18.00. Wstęp wolny!

Janusz Szewczyk
(MDK w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE