Informacje

Ugodził nożem siostrzeńca

Policjanci zatrzymali 46-letniego mieszkańca gminy Dębowiec, który w czasie awantury domowej ugodził nożem swojego siostrzeńca. Pijany napastnik trafił do policyjnego aresztu. Zraniony mężczyzna przebywa w szpitalu.

POLICJA
Fot. © archiwum terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Wczoraj w nocy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w gminie Dębowiec. Zgłaszająca prosiła o pomoc w związku z ugodzeniem jej brata nożem.

Funkcjonariusze, którzy zajęli się zgłoszeniem wstępnie ustalili, że około godz. 22.20 doszło do awantury pomiędzy 46-letnim mieszkańcem gminy Dębowiec, który wrócił pijany do domu, a mieszkającym wraz z nim siostrzeńcem. W trakcie sprzeczki 24-latek został ugodzony przez swojego wujka nożem w okolice brzucha. Zraniony młody człowiek wybiegł z mieszkania i uciekł do domu swojej siostry, która natychmiast powiadomiła pogotowie ratunkowe i Policję. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Policjanci zatrzymali napastnika podejrzewanego o ugodzenie swojego siostrzeńca nożem. Trafił on do policyjnego aresztu. Zatrzymany 46-latek był pijany, miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, ustalili świadków. Obecnie trwają czynności mające na celu dokładne wyjaśnienie przebiegu i okoliczności zajścia.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE