Kultura | rozrywka | edukacja

W MDK-u: warsztaty tańca indyjskiego (zapowiedź)

7 lutego 2012 r. Anna Początek poprowadzi warsztaty tańca indyjskiego w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle.

Zapowiedź wydarzenia
(Kliknij, aby powiększyć plakat)

Będą to trzygodzinne zajęcia, w programie których znajdzie się:
– Bollyrobik,
– nauka choreografii,
– elementy jogi.

Program ten przygotowany jest dla osób, które po raz pierwszy mają styczność ze stylem tańca indyjskiego.

Czas trwania warsztatów – 14.00 – 17.00
Wiek uczestników – powyżej 12 roku życia
Koszt – 20 zł

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 13 446 59 25 – Agnieszka Kuczała (w godz. 10.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku)

Zapraszamy!

ANNA POCZĄTEK – Rati Rasa to tancerka, choreograf i instruktor tańca indyjskiego, tańca współczesnego oraz fitness. Od dziecka zafascynowana mistycyzmem tańca i muzyki. Jej twórcze poszukiwania zaprowadziły ją wprost do źródła wiedzy na temat techniki tańca i jego głębszego wymiaru. Tak, to Indie – ich kultura i filozofia przeniknięte są tańcem!

Ponad osiem lat pobierała nauki od najznakomitszych znawców tej starożytnej sztuki, m.in. Suparna Banerjee Radzika Clavier, Mahavishnupriya. Przeszło sześć lat spędziła w Belgii; przez cztery lata jej taniec był nieodzowną atrakcją dla turystów zwiedzających Radhadesh (Chateau de Petite Somme). Po powrocie do kraju nadal aktywnie występuje i regularnie naucza, głównie tańca bollywood (półklasyczna wersja tańca indyjskiego używana na potrzeby przemysłu filmowego). Ma spore doświadczenie w pracy dydaktycznej – jej studentami są dzieci, młodzież, dorośli, a także seniorzy. 

(MDK w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE