Siatkarski weekend dla MKS ,,MOSiR” Jasło

W sobotę (06.10) jasielscy siatkarze zainaugurowali rozgrywki III podkarpackiej ligi zwycięstwem nad drużyną SMS „Neobus” Niebylec 3:0 w setach do 17,16,15.

MKS MOSiR Jasło

Od pierwszego seta jaślanie dominowali na boisku w każdym elemencie rzemiosła siatkarskiego, kończąc bardzo często akcje potężnymi atakami.

Drużyna wystąpiła w składzie: Kumor M, Gliwa M., Nikiel P., Warchoł F., Michalec M., Pankiewicz S., Dedo B., Waśko K., Zabawa K., Michałowski T., Myśliwiec P. Trener Kilar Bartosz.

W niedzielę Miasto Jasło reprezentowali siatkarze juniorów pod wodzą trenera Bartosza Kilara: Myśliwiec P., Pawlik B., Procanin J., Michalec M., Waśko K., Juszczyk D., Pankiewicz S., Warchoł F., Rogaczewski M., Ryzner Sz., Zając B., podejmując zespół MKS ,,Wisłok” Strzyżów.

Jaślanie, mimo kilku słabszych momentów kontrolowali przebieg spotkania zakończonego zwycięstwem 3:0. Zespół młodzików gościł w Strzyżowie zmierzając się z miejscową drużyną MKS ,,Wisłok” Strzyżów. Młodzicy po dobrej grze wygrali spotkanie 2:0.