Informacje

Zarzuty za spowodowanie ciężkich obrażeń

Surowe konsekwencje grożą mężczyźnie podejrzanemu o spowodowanie ciężkich obrażeń u mieszkańca gminy Krempna. Do zdarzenia doszło w czasie szamotaniny pomiędzy mężczyznami. Pokrzywdzony upadł i głową uderzył w podłoże. Wobec podejrzanego prokuratura zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Zatrzymany mężczyzna
Fot. © KPP Jasło

W minioną środę dyżurny komendy otrzymał informację, że do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy trafił 34-letni mieszkaniec gminy Krempna. Z zawiadomienia wynikało, że mężczyzna prawdopodobnie został pobity.

Policjanci, którzy zajęli się zgłoszeniem ustalili, że pokrzywdzony, obrażeń doznał dzień wcześniej. Zdarzenie miało miejsce w Świątkowej Wielkiej przed miejscowym sklepem. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że pomiędzy 34-latkiem, a znanym mu mężczyzną doszło do sprzeczki. W trakcie szarpaniny mieszkaniec gminy Krempna upadł i głową uderzył w podłoże wyłożone betonową kostką. Po starciu pokrzywdzony przy pomocy rodziny trafił do domu. Gdy następnego dnia jego stan zdrowia się pogorszył, najbliżsi wezwali karetkę pogotowia. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala.

Po otrzymaniu zawiadomienia policjanci zatrzymali podejrzanego. Funkcjonariusze przesłuchali świadków i zgromadzili materiał dowodowy, na podstawie którego przedstawili 49-letniemu mieszkańcowi gminy Krempna zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu pokrzywdzonego. Decyzją prokuratury zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Zarzuty za spowodowanie ciężkich obrażeń”

  1. to nie plotka – facet nie żyje od poniedziałku :( ale to nie była wyłącznie wina tego pana który go popchnął. Za dużo pisania, i nie za przyjemne rzeczy to są :(