Gminny Turniej tenisa Stołowego OPEN o Puchar Dyrektora GOK

W przedpołudnie 14 lutego 2013 roku odbył się zorganizowany w ramach ferii Gminny Turniej Tenisa Stołowego dla ministrantów dekanatu Nowy Żmigród. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie oraz Parafia Rzymskokatolicka w Nowym Żmigrodzie.

Turniej ministrantów

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: szkół podstawowych i open. Zawody rozgrywane zostały systemem do dwóch przegranych meczów. W zawodach wzięło 20 ministrantów z Nowego Żmigrodu, Łysej Góry, Brzezowej, Mytarzy, Kątów oraz z parafii Samoklęski.

W kategorii SP pierwsze miejsce zajął Bartosz Skwara z Nowego Żmigrodu, drugie miejsce zajął Arkadiusz Majka z Nienaszowa, a trzecie miejsce zajął Dominik Kuczała z Łysej Góry. W kategorii open zwyciężył Krzysztof Ciekielski z Kątów przed Karolem Tomasikiem z Nienaszowa oraz Jakubem Jurusikiem z Mytarzy.

Wszyscy wymienieni zawodnicy otrzymali z rąk księdza katechety Piotra Róża oraz dyrektora GOK Jerzego Dębca pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe. Turniej rozegrany został o Puchar Kustosza Sanktuarium Bł. Władysława Findysza.

Serdecznie w imieniu organizatorów dziękuję wszystkim uczestnikom.