Sport | rekreacja | turystyka

W piątek finał piątej edycji Jasielskiej Ligi Futsalowej (zapowiedź)

5 miesięcy, 13 spotkań, 7 godzin i 10 minut. Tyle trwała droga Skensów Sztos i Iveo do Finału V Edycji Jasielskiej Ligi Sokoła.

Jasielska Liga Futsalowa
Fot. © archiwum Towarzystwa Sportowego SOKÓŁ w Jaśle

To właśnie te dwa zespoły prezentowały najrówniejszą formę przez cały sezon i w pełni zasłużenie zagrają w meczu o mistrzostwo. 103 gole, tyle bramek w trzynastu spotkaniach zgromadziły obie drużyny. Jest to imponujący wynik, który świadczy o świetnej skuteczności, zgraniu drużyn, a także o indywidualnych dużych umiejętnościach poszczególnych graczy. Spotkania z udziałem Iveo oraz Skensów zawsze były emocjonujące.

Znakiem firmowym obu drużyn jest walka od pierwszej do ostatniej minuty, wielkie zaangażowanie, ambicja i chęć odniesienia jak najokazalszego zwycięstwa. W kadrach Iveo oraz Skensów nie brakuje indywidualności, zawodników, którzy w pojedynkę potrafią przesądzić o losach meczów. Także dzięki nim finał zapowiada się bardzo emocjonująco.

W piątek nie będzie szachów na boisku, będzie prawdziwe piłkarskie widowisko z grą akcja za akcję; pełne pięknych zagrań i doskonałych parad bramkarskich.

Harmonogram – 08.02.2013
18:10 – mecz o 5 miejsce Forgis – Al Capone
19:05 – mecz o 7 miejsce TS Sokół – Pub Legenda
19:50 – mecz o 3 miejsce Guardi – Lider
20:35 – mecz o 1 miejsce Skensy Sztos – Iveo
21:10 – Zakończenie

Szczegóły na http://www.ts-sokol.com/ oraz na www.facebook.com/TS.Sokol.

(TS „Sokół”)

SŁOWA KLUCZOWE