Mistrzostwo Województwa w Judo obfite w medale dla jasielskich judoków

W dniu 02.03.2013 (sobota) w Krośnie rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w kategorii juniorów młodszych, młodzików oraz dzieci. Bardzo dobrze w tym turnieju zaprezentowali się podopieczni trenera Michała Czarneckiego, którzy wywalczyli tytuł Mistrzyń Województwa w klasyfikacji medalowej, natomiast nasi chłopcy uplasowali się na 3 miejscu.

Judocy UKS MOSiR Jasło

W klasyfikacjach indywidualnych tytuł Mistrza Województwa wywalczyli: Mierzwa Kamil, Motkowicz Zuzanna, Górska Wiktoria, Barbara Śliwa, Kwaśny Maja, Kwaśny Gabriela, Sudyka Szymon, Koszelnik Franciszek, Żebracka Karolina, Piątek Patryk.

Srebrne medale na tym turnieju zdobyli: Florko Dominika, Żebracki Łukasz.

Natomiast na trzecim miejscu na podium stanęli: Piątek Jakub, Kurcab Mikołaj, Lejkowska Beata, Hendzel Mateusz, Motkowicz Julia.

Natomiast na czwartym miejscu uplasował się: Żytniak Grzegorz.

Wszystkim jasielskich judokom gratulujemy udanego startu. Dziękuje również wszystkim osobom, które wspierają nasze działania.

(UKS MOSiR Judo Jasło)

W minioną sobotę (2.03.2013) w Krośnie po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Judo. Bardzo dobrze zaprezentowali się w nich nasi wychowankowie, którzy zdobyli wiele medali.

Judocy UKS ASW-Judo Jasło

Złote medale do Jasła przywieźli: Joanna Nocula, Paulina Górniak, Katarzyna Kolbusz, Wiktor Toporowicz, Amelia Kwaśniewska, Maksymilian Bezak.

Srebrne medale wywalczyli: Gabriela Wojtunik, Kamil Biernacki, Igor Kamiński, Cezary Bania, Dawid Szymkowski, Natalia Nocula, Klaudia Przewoźnik, Oliwia Górniak, Mateusz Kluszczyk, Marzena Ryś, Patryk Mokrzycki.

Natomiast brązowe medale zdobyli: Dawid Strączek, Dawid Żebracki, Szymon Strączek, Oliwia Brągiel, Damian Brągiel, Natalia Jankowska, Patryk Zawadzki, Konrad Zawadzki, Mikołaj Doktor, Kamil Paprocki.

Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom medali i życzymy dalszych sukcesów.