Sport | rekreacja | turystyka

UKS „Szóstka” rocznik 2003 na podium w Gorlicach

GKS Glinik Gorlice z okazji „Dnia dziecka” zorganizował w niedzielę (02.06) turniej piłki nożnej chłopców rocznika 2003. W turnieju udział wzięło siedem drużyn, które rozgrywały swoje spotkania systemem „każdy z każdym”.

UKS Szóstka Jasło rocznik 2003

W pierwszym meczu drużyna jasielskiej „Szóstki” zmierzyła się z drużyną Juniora Łańcut i po dwóch trafieniach Wiktora Majewskiego odnotowała zwycięstwo 2 : 0. Drugie spotkanie to bramkowy remis 1 : 1 z drużyną Stali Mielec, a na listę strzelców ponownie wpisuje się Wiktor Majewski. Trzecia potyczka to starcie z drużyną Ekoballu Sanok, które po zaciętej walce i kolejnym trafieniu Wiktora Majewskiego kończy się zwycięstwem jasielskiej drużyny 1 : 0. W kolejnym meczu „Szóstka” wygrywa z Glinikiem II Gorlice 1 : 0, a zwycięskiego gola strzela Grzegorz Sarnecki. Piąty mecz to starcie z drużyną Glinik I Gorlice, z którego zwycięsko wychodzą gospodarze odnotowując wynik 3 : 1. Honorowe trafienie zalicza Dawid Nachman. Ostatni mecz to walka o drugie miejsce w turnieju, w którym jasielscy piłkarze przegrywają z drużyną Resovii Rzeszów 2 : 1, bramkę dla „Szóstki” strzela Dawid Domasławski.

Nagrodę indywidualną najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Wiktor Majewski, natomiast nagrodą najlepszego zawodnika drużyny uhonorowany został Grzegorz Sarnecki.

Drużyna Szóstki Jasło prowadzona przez trenera Wojciecha Dubiela wystąpiła w składzie: Alan Szerląg, Dawid Domasławski, Dawid Nachman, Grzegorz Sarnecki, Kacper Rogowski, Kacper Warchoł, Wiktor Majewski, Mikołaj Pezda, Mikołaj Kiełbasa.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Glinik I Gorlice
2. Resovia Rzeszów
3. UKS Szóstka Jasło
4. Stal Mielec
5. Ekoball Sanok
6. Junior Łańcut
7. Glinik II Gorlice

Organizatorom dziękujemy za miłą atmosferę i świetna organizację turnieju a zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(UKS „Szóstka” Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE