Sport | rekreacja | turystyka

Siatkarski weekend 31 stycznia / 1 lutego

Kolejny dobry weekend w wykonaniu siatkarek UKS „MOSiR” Jasło.

Pierwszy mecz drugiej rundy III ligowy UKS „MOSiR” Jasło rozegrał na własnym boisku z zespołem KS WISŁOKA Dębica. Set pierwszy nasze dziewczęta zagrały trochę spięte. Prowadząc 18:13 pozwoliły przeciwniczką na dogonienie wyniku i po własnych błędach na wygranie seta 22:25. W drugim secie nasz zespół przebudził się z zimowego snu i rozbił zawodniczki z Dębicy do 12. Set trzeci to już bardzo dobra siatkówka w wykonaniu naszych zawodniczek i szybka wygrana do 11. W czwartym secie nasze dziewczyny pozwoliły sobie na chwilę oddechu, co sprawiło że przeciwniczki próbowały dogonić wynik. Nasze zawodniczki jednak zmotywowały się jeszcze bardziej i wygrały seta 25:15, a tym samym cały mecz zakończyły wynikiem 3:1.

UKS „MOSiR” Jasło – KS WISŁOKA Dębica 3:1 (22:25, 25:12, 25:11, 25:15)

UKS „MOSiR” Jasło: Katarzyna Marcisz (kapitan), Joanna Pieścikowska, Marzena Brągiel, Justyna Kosiba, Dorota Jasionowicz, Magdalena Michalska, Aleksandra Gądek (libero) oraz Adriana Skuba, Kinga Książek, Martyna Trojan, Monika Zając, Anna Dzik.

18

Nie zwalniają tempa młodziczki UKS „MOSiR” Jasło. W rozgrywanym w Tarnobrzegu turnieju jasielski zespół konkurował tym razem wicelidera KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg oraz UKS SMS Szóstka Mielec. Oba pojedynki nasze siatkarki wygrały bez większych problemów. Nasze zawodniczki rewelacyjnie prezentowały się w elemencie zagrywki oraz skutecznie kontrowały w ataku. Na uznanie zasługuje cały zespół, który na trudnym terenie pokazał swoją klasę. Kolejne dwa zwycięstwa umocniły nasz zespół na pozycji lidera tabeli Podkarpackiej Ligi Młodziczek i młodziczki UKS „MOSiR” Jasło są już o krok od zdobycia tytułu Mistrza Województwa Podkarpackiego.

KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg – UKS „MOSiR” Jasło 0:2 (18:25, 22:25)
UKS SMS Szóstka Mielec – UKS „MOSiR” Jasło 0:2 (10:25, 10:25)

UKS „MOSiR” Jasło: Patrycja Maczuga (kapitan), Weronika Kosiba, Aleksandra Michalec, Daria Pykosz, Ewelina Gomułka, Kinga Buba, ,Zuzanna Chrzanowska, Joanna Kurek (libero).
Trener: Tomasz Janusz