Turnieje tenisa stołowego w Nowym Żmigrodzie

14 lutego 2015 r. odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie.

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i OPEN. Zawody zostały rozegrane systemem do dwóch przegranych meczów. W zawodach wzięło udział 18 zawodników z Brzezowej, Łężyn, Mytarki, Mytarzy oraz Nowego Żmigrodu. W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajął Karol Łącki z Mytarzy, II – Bartosz Skwara z Nowego Żmigrodu. W kategorii OPEN, zwyciężył Adam Durał z Mytarki, II miejsce zajął Dawid Pawluk z Nowego Żmigrodu, III – Jakub Jurusik z Mytarzy, IV – Artur Trzeciak z Nowego Żmigrodu.

Wszyscy wymienieni zawodnicy otrzymali z rąk dyrektora GOK pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe. W imieniu organizatora serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom.

15 lutego 2015 r. odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego przeznaczony dla ministrantów Dekanatu Nowy Żmigród. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie oraz Parafia Rzymskokatolicka w Nowym Żmigrodzie.

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: uczniów szkół podstawowych i OPEN (uczniów gimnazjów i szkól ponadgimnazjalnych). Zawody rozegrane zostały systemem do dwóch przegranych meczów. W zawodach wzięło udział 14 ministrantów z Brzezowej, Łężyn, Kątów, Mytarzy, Nowego Żmigrodu, Samoklęsk, Skalnika. W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajął Adrian Wielgosz z Kątów, II – Bartosz Skwara z Nowego Żmigrodu, III – Kamil Tocki z Brzezowej, IV – Piotr Skiba z Łężyn. W kategorii OPEN zwyciężył Jakub Jurusik z Mytarzy, II miejsce zajął Mateusz Kurdziel z Łężyn, III – Artur Czupa ze Skalnika, IV – Dawid Telma z Łężyn.

Wszyscy wymienieni zawodnicy otrzymali z rąk księdza katechety Przemysława Pelczara oraz dyrektora GOK Jerzego Dębca pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe. W imieniu organizatorów serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom.