Informacje

Nowy Komendant Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie

Aspirant sztabowy Wiesław Rogowski został Komendantem Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie. Rozkaz o powołaniu na to stanowisko wręczył Komendant Powiatowy Policji w Jaśle komisarz Jacek Krzyżak. W uroczystości wzięli udział m.in. przedstawiciele samorządu oraz kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Fot. © KPP w Jaśle
Fot. © KPP w Jaśle

W miniony czwartek rozkaz o powołaniu na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie wręczył aspirantowi sztabowemu Wiesławowi Rogowskiemu Komendant Powiatowy Policji w Jaśle kom. Jacek Krzyżak. W ceremonii wprowadzenia Komendanta Komisariatu uczestniczyli m.in. Wicestarosta Jasielski Tadeusz Górczyk, wójtowie gmin Nowy Żmigród, Osiek Jasielski oraz Krempna. Zaproszeni goście, gratulowali nowemu komendantowi oraz życzyli wielu sukcesów zawodowych i dobrej współpracy.

Aspirant sztabowy Wiesław Rogowski służbę w Policji pełni od 20 lat. Jednostką, w której rozpoczął pracę była jasielska komenda. Pracował na rożnych stanowiskach. Przez 18 lat służył w Komisariacie Policji w Nowym Żmigrodzie.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE