Na drogach

Rowerzysta ranny po zderzeniu z samochodem osobowym

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, w którym ucierpiał rowerzysta. Mężczyzna zderzył się z samochodem osobowym na lokalnej drodze w miejscowości Jareniówka (przysiółek Łęgorz). Na skutek doznanych obrażeń ciała trafił do jasielskiego szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu.

Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR
Fot. © terazJaslo.pl / Damian PALAR

Dzisiaj popołudniu w miejscowości Jareniówka w gminie Jasło (przysiółek Łęgorz) miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem samochodu osobowego marki BMW oraz rowerzysty. W chwili obecnej nie są znane szczegółowe okoliczności w jakich do niego doszło, trwają czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Mężczyzna kierujący jednośladem został zaopatrzony przez strażaków z przybyłego na miejsce zastępu ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej, a następnie przekazany załodze podstawowego zespołu ratownictwa medycznego.

Poszkodowany trafił do jasielskiego szpitala, gdzie z uwagi na charakter doznanych obrażeń musiał pozostać na dalszym leczeniu. Kierującemu samochodem osobowym nic się nie stało. Policjanci ustalili, że obydwoje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu pracują policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Funkcjonariusze zabezpieczają ślady, wykonują oględziny miejsca wypadku, a także sporządzają stosowną dokumentację fotograficzną.

W chwili obecnej droga jest tam całkowicie zablokowana.

wyp_Jareniowka2

wyp_Jareniowka3

wyp_Jareniowka4

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE