Sport | rekreacja | turystyka

Ruszyły zgłoszenia na 3. Rajd Grodzki

Zawodnicy, którzy chcą wziąć udział w Rajdzie Grodzkim mogą już nadsyłać zgłoszenia. Tegoroczna edycja będzie decydować o mistrzowskich tytułach w MOTUL Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, DISLA Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w SuperKJS.

Na zawodników czeka 6 odcinków specjalnych o łącznej długości 45,93 km, a całkowita długość trasy to 156 km. Baza Rajdu zostanie zlokalizowana na terenie Biecza, gdzie również odbędzie się start badanie kontrolne, start honorowy oraz rozdanie nagród. Zgłoszenia przyjmowane są do niedzieli, 22 października. Szczegóły na stronie www.rajdgrodzki.pl, w zakładce Zawodnicy.

3 Rajd Grodzki odbędzie się w dniach 28 -29 października br. na terenie powiatów, jasielskiego i gorlickiego. Organizatorami imprezy są: Automobilklub Biecki w Bieczu i Jasielski klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego, a patronat honorowy objęli: Starosta Gorlicki Karol Górski, Starosta Jasielski Adam Pawluś i Burmistrz Biecza Mirosław Wędrychowicz. Wzorem roku ubiegłego należy oczekiwać, iż na listach startowych pojawi się wiele załóg zarówno w ramach MOTUL HRSMP, jak i pozostałych mistrzostw. Największą atrakcję dla kibiców będą stanowić zmagania klasycznych samochodów rajdowych z lat 70 80. i 90, wśród których zapewne nie zabraknie takich perełek jak audi quattro czy renault alpine, a także polskich fiatów i polonezów.

Poprzednie edycje imprezy spotkały się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony lokalnej społeczności, jak i kibiców rajdowych z całej Polski. Bardzo dobrze wypowiadali się także o imprezie zawodnicy, wysoko oceniając zarówno organizację zawodów, jak i pracę sędziów. Serdecznie zapraszamy.

(Organizatorzy)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.