Na drogach

Samochód wpadł do przydrożnego rowu. Kierująca trafiła do szpitala

Samochód osobowy zjechał nagle z jezdni wprost do przydrożnego rowu melioracyjnego i przewrócił się na lewy bok. Kierująca pojazdem z obrażeniami ciała trafiła do jasielskiego szpitala. Na miejscu okoliczności zdarzenia wyjaśniali funkcjonariusze Policji.

Do zdarzenia drogowego doszło dzisiaj po godzinie dwunastej na trasie powiatowej między Osiekiem Jasielskim, a Samoklęskami. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kierująca samochodem osobowym Peugeot 206 z niewyjaśnionych przyczyn utraciła panowanie nad kierownicą, wskutek czego pojazd wypadł z drogi wprost do rowu melioracyjnego. Tam auto przewróciło się na lewy bok i zatrzymało na betonowym przepuście.

Ranną w wypadku kobietę przetransportowano do jasielskiego szpitala, gdzie poddano ją szczegółowej diagnostyce medycznej. Jej życiu na szczęście nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Badanie potwierdziło, że poszkodowana była trzeźwa.

Na miejsce zdarzenia zostały niezwłocznie skierowane służby ratownicze, w tym trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle (sekcja ratownictwa technicznego oraz samochód rozpoznawczo-ratowniczy z zastępcą dowódcy jednostki) oraz po jednym zastępie z Ochotniczych Straży Pożarnych w Osieku Jasielskim i Świerchowej, a także specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego z Nowego Żmigrodu i patrol z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie.

Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Samochód wpadł do przydrożnego rowu. Kierująca trafiła do szpitala”

  1. Wąsko niesamowicie i się zjechało do rowu kobicie. Może jakaś łajza czy łania środkiem drogi jechała. Niektórzy traktują drogę jako pas i środkiem prawie jadą!!! Zero wyczucia własnego samochodu.