Na drogach

Kierowca z promilem i zakazem sądowym

Policjanci z Jasła zatrzymali kierowcę hyundaia. 56-latka obowiązywał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto, prowadząc samochód, miał promil alkoholu w organizmie.

W miniony czwartek, policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego z Jasła, zostali skierowani na ulicę Krakowską, gdzie mieli kierować ruchem w związku z wypadkiem drogowym w miejscowości Kołaczyce. Ponieważ droga krajowa nr 73 w Kołaczycach była nieprzejezdna, policjanci kierowali samochody na objazd.

W pewnym momencie, podjechał do nich mężczyzna, który zatrzymał swój samochód i spytał ich o dalszą drogę. Podczas udzielania informacji policjanci zauważyli, że mężczyzna między kolanami trzyma otwartą butelkę piwa.

W związku z tym, został przewieziony do jasielskiej komendy celem sprawdzenia stanu trzeźwości. Badanie alkomatem wskazało promil alkoholu w jego organizmie. Ponadto, mężczyzna posiadał aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Kierowca za niestosowanie się do wyroku oraz jazdę w stanie nietrzeźwości, odpowie przed sądem.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Kierowca z promilem i zakazem sądowym”

  1. W Dukli wczoraj insignia władzy 50, a gdy się zbliżyłem zwolnili do 45 km/h. za tabliczką koniec zabudowy wyprzedziłem i pomknęli za mną. I tak 2 wioski 50 Dukla/90 wyprzedziłem/50/90/50 i odpuścili. Mają dobre przyspieszenie!!! Ja jeżdżę panowie z PP zg. z przepisami i nie staram się nic wymuszać!!! Nawet „STOP” to stop u mnie.

  2. Jak długo idioci za kółkiem będą terroryzowali użytkowników dróg i chodników? KARAĆ piratów i potencjalnych zabójców!!!

  3. DOŻYWOTNI ZAKAZ PROWADZENIA WSZELKICH POJAZDÓW to mało dla takich ludzi!!! Każdorazowo przepadek samochodu lub grzywna w wysokości 10-krotnej jego wartość do 2mln maks.!