Informacje

Podpalił się we własnym mieszkaniu: nie żyje

Policjanci badają sprawę 50-letniego mężczyzny, który w mieszkaniu zlokalizowanym w jednym z budynków wielorodzinnych na terenie Jasła przed południem oblał się łatwopalną substancją, a następnie podpalił. Wskutek doznanych obrażeń ciała poniósł on śmierć na miejscu.

Do nieszczęśliwego w skutkach wypadku doszło w mieszkaniu zlokalizowanym na parterze jednego z bloków przy ulicy Kościuszki w Jaśle. Przed południem 55-letni mężczyzna, na chwilę obecną jeszcze nie wiadomo z jakich przyczyn, oblał się substancją łatwopalną, po czym podpalił. W lokalu przebywała w tym czasie przebywała również jego partnerka. Po otrzymaniu informacji o zaistniałym incydencie na miejsce zdarzenia niezwłocznie udały się dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol Policji. Niestety, nie udało się pomóc poszkodowanemu, który w wyniku doznanych obrażeń ciała poniósł śmierć na miejscu.

W chwili obecnej nie wiadomo dlaczego mężczyzna targnął się na własne życie. Na miejsce wypadku kierowana jest grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z biegłym lekarzem sądowym. Ma być zarządzona sekcja zwłok. Dochodzenie w tej sprawie prowadzone jest przez Policję, pod nadzorem prokuratury.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE