Kultura | rozrywka | edukacja

Pozytywny Hip Hop przejmuje miasto! (zapowiedź)

Już w najbliższą sobotę (11 sierpnia) od godz. 15:00 na jasielskim skateparku (Ogródek Jordanowski) odbędzie się Hip Hop Jam Jasło 2018. W ramach wydarzenia zorganizowane zostaną: warsztaty taneczne, konkurs taneczny dla dzieci, malowanie graffiti przez artystów oraz koncerty.

Turntable Tactics przy współpracy z Urzędem Miasta oraz Jasielskim Domem Kultury zapraszają mieszkańców Jasła i okolic na Hip Hop Jam Jasło 2018, który odbędzie się na płycie jasielskiego skateparku na terenie Ogródka Jordanowskiego. Impreza rozpocznie się już o godz. 13:00 darmowymi warsztatami tanecznymi breakdance oraz hip hop z zaproszonymi profesjonalnymi tancerzami z Krakowa.

Po warsztatach, o godzinie 15:00 rozpocznie się główna część imprezy – swoje dzieła na rampach zjazdowych zaczną malować zaproszeni grafficiarze, a tancerze będą rozgrzewać swoje ciała, by od godz. 16. rozpoczął się konkurs taneczny dla dzieci w kategorii all styles 1vs1 – czyli kategoria otwarta dla wszystkich styli streetdance w formacie bitew tanecznych jeden na jeden. Co więcej, w przerwach między kolejnymi walkami tanecznymi, swoje umiejętności prezentować będą lokalni (i nie tylko) raperzy. Organizatorzy przewidzieli również strefę gastronomii, gdzie będzie można nabrać sił i schłodzić się zimną lemoniadą.

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na warsztaty, konkurs taneczny oraz przegląd rapu do 10 sierpnia br. na adres mailowy: karol.s@o2.pl. Szczegółowa informacja jest dostępna na FB.

Serdecznie zapraszamy!

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE