Sport | rekreacja | turystyka

Grając w siatkówkę uczczą rocznicę odzyskania Niepodległości

W dniach 16-17 listopada br. na trzech boiskach w Szkole Podstawowej nr 2 odbędzie się Międzynarodowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Narodowego Święta Niepodległości o puchar Burmistrza Miasta Jasło. Zagrają zespoły 4 osobowe (+ 2 rezerwowe), w roczniku 2006 i młodsze.

W związku z wycofaniem się z turnieju zespołu Móricz Zsigmond Általános Iskola Nyíregyháza (Węgry), w turnieju weźmie udział 15 zespołów z 10 klubów reprezentujących 6 państw, w tym takie zespoły jak: Polonia Ladies Volleyball Club (Anglia), Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda (Serbia), Viadukt SE Biatorbágy (Węgry), ZŠ Mlynská Stropkov (Słowacja), CK SPARTA Sambor (Ukraina), MOSiR Dukla (Polska), Karpaty MOSiR Krosno (Polska), UKS Dębowiec (Polska), UKS 15 Przemyśl (Polska), UKS „MOSiR” Jasło (Polska).

 PLANOWANY TERMINARZ TURNIEJU 

 

16.11.2019 > eliminacje

GRUPA „A”
UKS 15 Przemyśl (Polska)
Polonia Ladies Volleyball Club „B” (Anglia)
Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „B” (Serbia)
CK SPARTA Sambor (Ukraina)
UKS „MOSiR” Jasło „B” (Polska)

10:00 Polonia Ladies Volleyball Club „B” > UKS „MOSiR” Jasło „B”
10:20 CK SPARTA Sambor > Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „B”
10:40 UKS 15 Przemyśl > UKS „MOSiR” Jasło „B”
11:00 Polonia Ladies Volleyball Club „B” > CK SPARTA Sambor
11:20 UKS 15 Przemyśl > Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „B”
12:00 UKS „MOSiR” Jasło „B” > CK SPARTA Sambor
12:20 UKS 15 Przemyśl > CK SPARTA Sambor
12:40 Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „B” > Polonia Ladies Volleyball Club „B”
13:00 UKS 15 Przemyśl > Polonia Ladies Volleyball Club „B”
13:20 Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „B” > UKS „MOSiR” Jasło „B”

GRUPA „B”
ZŠ Mlynská Stropkov „B” (Słowacja)
Polonia Ladies Volleyball Club „A” (Anglia)
MOSiR Dukla (Polska)
Viadukt SE Biatorbágy „A” (Węgry)
UKS „MOSiR” Jasło „A” (Polska)

10:00 Polonia Ladies Volleyball Club „A” > UKS „MOSiR” Jasło „A”
10:20 Viadukt SE Biatorbágy „A” > MOSiR Dukla
10:40 ZŠ Mlynská Stropkov „B” > UKS „MOSiR” Jasło „A”
11:00 Polonia Ladies Volleyball Club „A” > Viadukt SE Biatorbágy „A”
11:20 ZŠ Mlynská Stropkov „B” > MOSiR Dukla
12:00 UKS „MOSiR” Jasło „A” > Viadukt SE Biatorbágy „A”
12:20 ZŠ Mlynská Stropkov „B” > Viadukt SE Biatorbágy „A”
12:40 MOSiR Dukla > Polonia Ladies Volleyball Club „A”
13:00 ZŠ Mlynská Stropkov „B” > Polonia Ladies Volleyball Club „A”
13:20 MOSiR Dukla > UKS „MOSiR” Jasło „A”

GRUPA „C”
ZŠ Mlynská Stropkov „A” (Słowacja)
Viadukt SE Biatorbágy „B” (Węgry)
Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „A” (Serbia)
Karpaty MOSiR Krosno (Polska)
UKS Dębowiec (Polska)

10:00 Karpaty MOSiR Krosno > UKS Dębowiec
10:20 Viadukt SE Biatorbágy „B” > Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „A”
10:40 ZŠ Mlynská Stropkov „A” > UKS Dębowiec
11:00 Karpaty MOSiR Krosno > Viadukt SE Biatorbágy „B”
11:20 ZŠ Mlynská Stropkov „A” > Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „A”
12:00 UKS Dębowiec > Viadukt SE Biatorbágy „B”
12:20 ZŠ Mlynská Stropkov „A” > Viadukt SE Biatorbágy „B”
12:40 Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „A” > Karpaty MOSiR Krosno
13:00 ZŠ Mlynská Stropkov „A” > Karpaty MOSiR Krosno
13:20 Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda „A” > UKS Dębowiec

17.11.2019 > finały

O miejsca 1-5
Zespoły które zajmą 1 miejsca w grupach A, B, C + 2 najlepsze zespoły które zajmą 2 miejsca w grupach A, B, C
11:00, 11:20, 11:40, 12:00, 12:20, 12:40, 13:00, 13:20, 13:40

O miejsca 6-10
Najsłabszy zespół który zajmie 2 miejsce w grupach A, B, C + zespoły które zajmą 3 miejsca w grupach A, B, C + 1 najlepszy zespół które zajmą 4 miejsca w grupach A, B, C
11:00, 11:20, 11:40, 12:00, 12:20, 12:40, 13:00, 13:20, 13:40

O miejsca 11-15
Pozostałe 2 zespoły które zajmą 4 miejsca w grupach A, B, C + zespoły które zajmą 5 miejsca w grupach A, B, C
11:00, 11:20, 11:40, 12:00, 12:20, 12:40, 13:00, 13:20, 13:40

Sponsorami i darczyńcami turnieju są: Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Miasto Jasło, Wysowianka, Tegel.

(UKS „MOSiR” Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.