Na drogach

Kolizja dwóch aut na skrzyżowaniu ulic Szopena z Pola w Jaśle

Tuż przed południem na jednym ze skrzyżowań w mieście doszło do kolizji z udziałem dwóch aut osobowych. W zdarzeniu niegroźnie ucierpiała pasażerka jednego z pojazdów. Nie ma żadnych utrudnień związanych z przejezdnością drogi w tym miejscu.

W Jaśle na skrzyżowaniu ulic Fryderyka Szopena oraz Wincentego Pola miało miejsce zderzenie czołowo-boczne pomiędzy dwoma samochodami osobowymi marki Toyota Yaris oraz Seat Cordoba, który po uderzeniu został zepchnięty na znak drogowy z tabliczką informującą o nazwie ulicy. Ucierpiała pasażerka jednego z pojazdów. Kobietę, w stanie przytomnym, zabrał do szpitala specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego. Jak się okazało po wykonanych badaniach diagnostycznych, na szczęście nie odniosła ona żadnych poważnych obrażeń ciała.

Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Przebadali również oni kierowców na stan trzeźwości. W obydwu przypadkach wskaźnik alkomatu wykazał 0,00 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Teren działań zabezpieczają strażacy. Na drodze, gdzie doszło do kolizji, praktycznie nie ma żadnych utrudnień dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Według zapewnień, służby mają się uporać ze skutkami stłuczki najpóźniej do godziny czternastej.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Kolizja dwóch aut na skrzyżowaniu ulic Szopena z Pola w Jaśle”