Informacje

Pijany, skradzionym rowerem pojechał do sklepu

Policjanci oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej w Jaśle interweniowali wobec nietrzeźwego mężczyzny, który ukradł rower i pojechał nim do sklepu. Był nietrzeźwy, w chwili zatrzymania miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione wykroczenia odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek po godz. 17. Jasielscy policjanci zostali skierowani na osiedle XX-lecia, gdzie funkcjonriusze Straży Miejskiej podjęli interwencję wobec nietrzeźwego mężczyzny, który kierował rowerem.

Podczas wykonywanych czynności okazało się, że zatrzymany 57-letni jaślanin ma w organizmie 2,7 promila alkoholu. To jednak nie jedyne przewinienie na jego koncie. Mężczyzna podczas interwencji przyznał funkcjonariuszom, że chwilę wcześniej ukradł rower z przypadkowej posesji, aby pojechać nim do sklepu.

Policjanci zabezpieczyli skradziony rower i sporządzili dokumentację celem przeprowadzenia w tej sprawie czynności wyjaśniających o wykroczenia. 57-latek za popełnione wykroczenia odpowie przed sądem.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.