Na drogach

Kolizja policyjnego busa z autem osobowym

Dzisiaj doszło do kolizji policyjnego radiowozu z samochodem osobowym. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Piłsudskiego w Jaśle. Kierowca auta oraz jeden z funkcjonariuszy doznali obrażeń ciała wskutek czego trafili do miejscowego szpitala. Uszkodzone pojazdy tarasują częściowo przejazd drogą krajową nr 28 przebiegającą przez nasze miasto. Mundurowi kierują ruchem wahadłowo.

Na ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego,w rejonie skrzyżowania z ulicą Towarową w Jaśle, doszło dzisiaj do kolizji z udziałem policyjnego busa marki Mercedes Sprinter oraz samochodu osobowego marki Daewoo Lanos. Wskutek zderzenia ucierpiały dwie osoby, tj. kierowca auta oraz jeden z funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie. Poszkodowani zostali przewiezieni do miejscowego szpitala na szczegółowe badania. Wiadomo też, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. W tej chwili ustalany jest dokładny przebieg zdarzenia.

Na miejsce stłuczki przyjechały dwa zespoły ratownictwa medycznego, sekcja ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej oraz policyjne patrole ruchu drogowego.

Ruch na drodze krajowej nr 28 odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE