Informacje

Magistrat zachęca: KupujMY świadomie – KupujMY Lokalnie!

Pandemia koronawirusa i wprowadzone przez rząd obostrzenia, bardzo mocno dotknęły wielu przedsiębiorców, należących do jasielskiej społeczności. Negatywne skutki aktualnej sytuacji oddziałują zwłaszcza na najmniejsze, jednoosobowe działalności gospodarcze oraz firmy rodzinne. Wiele z nich, obecnych w Jaśle od wielu lat, dziś walczy o przetrwanie.

Podejmując próby utrzymania się na rynku, często pomagają innym osobom i podmiotom dotkniętym kryzysem. Coraz powszechniejsze na naszym lokalnym rynku są takie akcje jak „Lodówka- dzielimy się posiłkiem” czy sprzedaż promocyjna, „za pół ceny” lub „po kosztach”.

Zbliża się okres świąteczny, magiczny czas obdarowywania innych. Przy tej okazji zróbmy coś także dla lokalnych przedsiębiorców. KupujMY lokalnie. Wiele jasielskich firm oferuje produkty doskonale nadające się na prezent, zarówno drobny, jak i bardziej okazały. Możemy również zamówić potrawy i ciasta na kolację wigilijną. Pamiętajmy – nasze codzienne wybory naprawdę mają znaczenie.

Pomóżmy przetrwać najtrudniejszy czas jasielskim przedsiębiorcom! Wspólnie mamy szansę, aby zmniejszyć skutki kryzysu – poprzez świadomy wybór i zakup produktów u lokalnych sprzedawców. Dla nich to szansa na przetrwanie, a dla nas nie tylko pewność dostawy i gwarancja jakości, ale również możliwość zrobienia czegoś dobrego.

KupujMY lokalnie, bo jest to wyraz solidarności. Wspierajmy lokalnych przedsiębiorców.

KupujMY świadomie – KupujMY Lokalnie!

(UMJ)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.