Sport | rekreacja | turystyka

Wakacyjne spotkania z trenerem osiedlowym

Już od 5 lipca rozpoczynają się zapisy na tegoroczne zajęcia z trenerem osiedlowym. Bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży odbywać się będą do 28 sierpnia na jasielskich osiedlach. Zapisy można dokonać u poszczególnych trenerów – informacja na plakatach oraz na miejskiej stronie internetowej.

Zajęcia prowadzone będą na boiskach i obiektach sportowo-rekreacyjnych na terenie miasta, cztery razy w tygodniu, zgodnie z przyjętym harmonogramem zajęć w obowiązującym reżimie sanitarnym, na osiedlach: Rafineria – Gądki – Niegłowice, Sobniów – Górka Klasztorna, Ulaszowice – Brzyszczki, Gamrat – Krajowice, Bryły – Kaczorowy, Mickiewicza, Śródmieście, Kopernika, Hankówka.

Program „Trener Osiedlowy” jest adresowany do dzieci i młodzieży z terenu Miasta Jasła. Jego celem jest zagospodarowanie ich wolnego czasu w okresie wakacyjnym poprzez sport oraz połączenie z zajęciami profilaktycznymi. Uczestnicy programu będą mogli skorzystać z otwartego basenu, mini golfa, ścianek wspinaczkowych czy z parku linowego.

Przyjdź do nas i na sportowo spędź swój czas. Więcej informacji można uzyskać również pod numerem telefonu: 13 448 63 92.

Wykaz trenerów i numery kontaktowe pod linkiem.

(UMJ)

SŁOWA KLUCZOWE