Na drogach

Dwie osoby poszkodowane po uderzeniu Nissana w drogowy przepust

Na ulicy Krakowskiej w Jaśle doszło do zdarzenia drogowego wskutek którego ucierpiały dwie osoby. Poszkodowani zostali zabrani do szpitala na szczegółowe badania. Na miejscu pracowały służby ratownicze wspólnie z policjantami.

Popołudniu służby ratownicze otrzymały zdarzenie o wypadku komunikacyjnym na ulicy Krakowskiej w Jaśle. Do działań zadysponowano zespół ratownictwa medycznego, dwa zastępy straży pożarnej, a także policyjny patrol. W momencie przybycia na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy marki Nissan Micra, jadący drogą krajową nr 73 w kierunku Kołaczyc, z nieznanych przyczyn zjechał nagle z jezdni do przydrożnego rowu melioracyjnego, a następnie uderzył czołowo w betonowy przepust.

Autem podróżowały dwie osoby: kierowca oraz pasażerka. Po udzieleniu im niezbędnej pomocy zostali przewiezieni karetką do szpitala, gdzie zostali poddani szczegółowej diagnostyce.

Na czas prowadzonej akcji ratowniczej oraz policyjnych czynności wyjaśniających ruch na odcinku krajowej „73” odbywał się wahadłowo.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE