Kultura | rozrywka | edukacja

Zimowa Akademia Artystyczna 2022

Od interaktywnego wykładu dla dzieci z rodzicami (12 lutego) rozpoczniemy tegoroczne ferie zimowe. W kolejnych dniach zaplanowane zostały warsztaty plastyczne i taneczne dla dzieci, warsztaty teatralne i taneczne dla młodzieży oraz warsztaty artystyczne dla dorosłych. Ale to zaledwie tylko część atrakcji, organizowanych w ramach Zimowej Akademii Artystycznej Jasielskiego Domu Kultury.

Z okazji walentynek zapraszamy na koncert Tadeusza Chudeckiego „Tadek inaczej”, w ramach Klubu Ludzi z Pasją spotkamy się ze znanym nowojorskim artystą polskiego pochodzenia, Januszem Gilewiczem, zaś gościem Studni Kulturalnej będzie Marzena Figiel – Strzała, dziennikarka, podróżniczka i aktorka.

Najmłodszych zapraszamy także na „Odlotowe popołudnie”, przygotowane przez Estradę Tyską, znaną już doskonale z Festiwalu Nauki, spektakl „Małe etiudy na chwile nudy” w wykonaniu Teatrzyku Dziecięcego Maskotka oraz na bajkę pt. „Księga lasu”, zrealizowaną przez Teatr Tarnów. Z kolei dzieci i młodzież szkół podstawowych będą mieć okazję do zaprezentowania swojego talentu wokalnego w konkursie na „Pomysłową piosenkę zimową”.

Szczegółowy program dostępny jest na afiszu, natomiast dodatkowych informacji na temat poszczególnych działań(warsztaty) będą udzielać instruktorzy prowadzący (plastyka, taniec, teatr).

Informacje o wydarzeniach (koncert walentynkowy, Klub Ludzi z Pasją, Studnia Kulturalna, spektakle teatralne) będą dostępne w osobnych materiałach na naszej stronie www.jdkjaslo.pl.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE