Na drogach

Dobrucowa: zderzenie Fiata Seicento z BMW, dwie osoby zostały poszkodowane

| FOT. © terazJaslo.pl / Damian Palar

W piątek przed południem na drodze powiatowej relacji Tarnowiec-Dobrucowa miał miejsce wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych, na skutek którego poszkodowane zostały dwie osoby. Trasa, z uwagi na prowadzone przez służby ratownicze oraz policjantów działania, została całkowicie zablokowana dla ruchu pojazdów.

Do zdarzenia w Dobrucowej, tuż na pograniczu z Tarnowcem, doszło około godziny 11-stej. Wskutek zderzenia czołowo-bocznego pomiędzy dwoma samochodami osobowymi marki Fiat Seicento oraz BMW ucierpiały dwie osoby. Po udzieleniu im niezbędnej pomocy medycznej przez przybyłe na miejsce wykwalifikowane służby ratownicze, poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala na dalsze badania diagnostyczne.

Do likwidacji skutków zaistniałego wypadku komunikacyjnego zaangażowano: dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego w Tarnowcu, Zespół Ratownictwa Medycznego SPPR w Krośnie oraz funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Droga powiatowa została całkowicie zablokowana. Policjanci gromadzą szczegółowe informacje mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *