Kultura | rozrywka | edukacja

Po raz pierwszy w JDK: Talenciaki (zapowiedź)

Już w najbliższy piątek, 29 kwietnia br. o godz. 18.00 odbędzie się finał „Talenciaków”, nowego konkursu organizowanego przez Jasielski Dom Kultury. Zgłosiło się do niego 40 uczestników, utalentowanych w różnych dziedzinach. Do finału zakwalifikowało się dwanaścioro z nich. Bilety na to wydarzenie, w cenie 10 zł, można nabyć w sekretariacie JDK lub online.

„Talenciaki” to pierwszy taki konkurs, w którym nie było ograniczeń wiekowych. Ważny był talent i osobowość. Idea, jaka przyświecała organizatorowi miała na celu nie tylko popularyzowanie działań artystycznych, ale także rozwijanie kreatywności dzieci, młodzieży i dorosłych, promowanie jasielskich talentów i alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Jury zwracało również uwagę na osobowość uczestników i ich możliwości pod kątem występu przed publicznością.

Aby wziąć udział w konkursie należało przesłać nagrany filmik prezentujący swój talent. Jury po ich obejrzeniu wyłoniło najlepszych, których będzie można zobaczyć na scenie JDK już w najbliższy piątek.

Zapraszamy!

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE