Kultura | rozrywka | edukacja

IV Letnie Warsztaty Big Bandowe (zapowiedź)

Jasielski Dom Kultury już po raz czwarty zaprasza dzieci i młodzież na Letnie Warsztaty Big Bandowe, które odbędą się w dniach 22 – 26 sierpnia br. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16. Koszt warsztatów 150 zł.

Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży, już grających na instrumentach, a zainteresowanych rozwinięciem swoich umiejętności oraz poszerzeniem swoich horyzontów z zakresu muzyki jazzowej i rozrywkowej.

Warsztaty w tym roku poprowadzą:

  • Michał Król – saksofon – absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej;
  • Rafał Czarnacki – sekcja instr. rytmicznych – pianista, kompozytor, aranżer, absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, obecnie wykładowca na Uniwersytecie Rzeszowskim na wydziale Jazzu;
  • Robert Pisarek – trąbka, puzon – absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu, muzyk i pedagog znany w jasielskim środowisku muzycznym.

Zwieńczeniem zajęć będzie koncert uczestników wraz z instruktorami, który odbędzie się w piątek, 26 sierpnia br. o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Formularz zgłoszeniowy, zgodę na przetwarzanie danych osobowych wraz z wizerunkiem (dostępne na stronie www.jdkjaslo.pl) oraz dowód wpłaty akredytacji należy wysłać drogą elektroniczną w terminie do 12 sierpnia br. na adres e-mailowy: letniewarsztatybb@gmail.com.

Liczba miejsc w sekcji instr. rytmicznych (perkusja, piano, gitara, bas) jest ograniczona – przed wpłaceniem akredytacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 664 728 906.

Więcej szczegółów w regulaminie na stronie JDK.

Zapraszamy wszystkich młodych muzyków!

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.