Informacje

Jasielscy piłkarze reprezentantami Polski we Włoszech

Pamiątkowa fotka przed odjazdem do Włoch (fot. arch.)
Pamiątkowa fotka przed odjazdem do Włoch (fot. arch.)

W niedzielę 5 kwietnia drużyny z klubu Czarnych Jasło wyjechały na Międzynarodowy Turniej Piłkarski do Włoch. Sportowcy z Jasła jako jedyni w naszym kraju będą reprezentować Polskę podczas turnieju.

Na Międzynarodowy Turniej Piłkarski do Agropoli we Włoszech wyjechały dwie drużyny piłkarskie klubu JKS Czarni Jasło tj. trampkarze starsi – podopieczni trenera Antoniego Wanata oraz trampkarze młodsi – podopieczni trenera Roberta Podkulskiego.

W tym turnieju wezmą udział nie tylko drużyny z Europy ale i całego świata, w tym również z Ameryki. Roczniki 96 i 94 są bardzo dobre, odnoszą wiele sukcesów w sporcie i dlatego warto w nie inwestować. W tym roku tylko drużyny z Jasła reprezentują Polskę w tym międzynarodowym turnieju. – powiedział Prezes JKS Czarni Jasło Marcin Węgrzyn.

Tuż przed wyjazdem młodych piłkarzy pożegnały ich rodziny, a także władze miasta z Burmistrz Jasła – Marią Kurowską oraz Starostą Adamem Kmiecikiem na czele. W Agropoli reprezentantem władz Jasła będzie radny Jerzy Węgrzyn, który wyjechał z piłkarzami.

Życzymy powodzenia naszym zawodnikom i trzymamy mocno kciuki.

(UMJ)

SŁOWA KLUCZOWE