Kultura | rozrywka | edukacja

Konkurs czytelniczy „Magia Harrego Pottera”

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle ogłasza konkurs czytelniczy „Magia Harrego Pottera”, który będzie miał miejsce 4 czerwca br. w siedzibie biblioteki. Konkurs jest adresowany do uczniów klas szóstych szkół podstawowych z powiatu jasielskiego.

Celem konkursu jest popularyzacja twórczości J. K. Rowling oraz literatury fantasy. Do udziału w konkursie mogą zgłaszać się drużyny trzyosobowe (jedna z danej szkoły). Warunkiem udziału w konkursie jest zapoznanie się z następującymi tomami z cyklu o Harrym Potterze: „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”, „Harry Potter i Komnata Tajemnic” i „Harry Potter i Więzień Azkabanu”. Zadania konkursowe będą miały formę zarówno pisemną, jak i ustną.

Opiekunowie mogą zgłaszać uczestników konkursu do 20 maja br. osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP w Jaśle (przy ul. Kołłątaja 1), telefonicznie (nr tel.: 013 446 26 02), bądź drogą elektroniczną (adres e-mail: dzieci@mbp.jaslo.pl).

Konkurs odbędzie się 4 czerwca w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej. Dla zdobywców trzech pierwszych miejsc przewidziane są pamiątkowe nagrody i dyplomy. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE