Na drogach

Dobrucowa: Uciekł z miejsca wypadku

Kierowca tego samochodu uderzył w drzewo i uciekł z miejsca wypadku. Fot. Damian Palar
Kierowca tego samochodu uderzył w drzewo i uciekł z miejsca wypadku.
Fot. Damian Palar

Nieznany kierujący samochodem osobowym marki Skoda Favorit nie zachował należytej ostrożności i na krętej drodze uderzył w drzewo. W samochodzie zostawił poszkodowaną kobietę, a sam oddalił się z miejsca wypadku. Do zdarzenia doszło dzisiaj wieczorem na leśnej drodze prowadzącej z Dobrucowej do Brzezówki (gmina Tarnowiec).

Samochód, który uległ wypadkowi, był na krośnieńskich numerach rejestracyjnych. Sprawca wypadku z niewiadomych przyczyn oddalił się z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy pozostawionej w środku pojazdu poszkodowanej. Ranna kobieta została przewieziona do jasielskiego szpitala na obserwację. Na miejsce zdarzenia zadysponowany został również samochód ratownictwa drogowego z JRG Jasło.

Na miejscu wypadku pracował policyjny technik. Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia przyczyn wypadku i ustalenia danych jego sprawcy. Po odszukaniu, policjanci spytają się również kierowcę o przyczyny jego ucieczki z miejsca zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Tarnowcu.

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE