Informacje

Dzień Matki w Zespole Szkół nr 2 w Jaśle

Pokazy fryzur, przygotowane przez uczennice ZS nr 2. Fot. archiwum ZS nr 2
Pokazy fryzur przygotowane przez uczennice ZS nr 2.
Fot. archiwum ZS nr 2

Tegoroczny Dzień Matki Zespół Szkół nr 2 w Jaśle uświetnił oryginalnym pomysłem. Mamom uczniów, którzy w pierwszym semestrze osiągnęli najwyższą średnią ocen wysłano Listy Gratulacyjne, stanowiące jednocześnie zaproszenie do szkoły.

Paniom zaproponowano wizytę w Szkolnej Pracowni Fryzjerskiej, gdzie przy kawie i torcie, wykonanym w Szkolnej Pracowni Cukierniczej oczekiwały na wykonanie pięknych i twarzowych fryzur.

Czas umilały sobie rozmową z dyrektorkami ZS nr 2 w Jaśle panią mgr Renatą Skórką i mgr Teresą Szczudło i wspominaniem szkolnych lat. Wykreowaniem i uczesaniem Mam zajęli się uczniowie klasy 3b i 2d, kształcący się w zawodzie fryzjera. Nad przebiegiem spotkania i pracą uczniów czuwała pani mgr Monika Kamińska, nauczycielka przedmiotów fryzjerskich.

Zaproszone Panie były mile zaskoczone zarówno listem jak i formą podziękowania ze strony szkoły i dzieci. O zadowoleniu „specjalnych klientek” świadczył promienny uśmiech goszczący na ich twarzach. Jak wiadomo Mamy najbardziej cenią te prezenty, w które dziecko włoży swój wysiłek i serce.

(ZS nr 2)

SŁOWA KLUCZOWE