Informacje

Od poniedziałku przybędzie w Jaśle nowy obiekt sportowy

W poniedziałek uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego przy MOSiRze. Fot. Damian Palar
W poniedziałek uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego przy MOSiRze.
Fot. Damian Palar

Od najbliższego poniedziałku do dyspozycji wszystkich mieszkańców miasta będzie nowoczesne boisko wielofunkcyjne przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Nowy obiekt sportowy powstał w ramach programu „Budowa wielofunkcyjnych boisk sportowych ogólnie dostępnych dla dzieci i młodzieży”, realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki przy współudziale środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Miasto Jasło otrzymało na ten cel kwotę w wysokości 163 tysięcy złotych. Pozostałą część w wysokości 269 tysięcy złotych przekazali z budżetu radni miejscy.

Boisko wielofunkcyjne powstało na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w okolicy odkrytego basenu i istniejącego trawiastego boiska do piłki nożnej. Na obiekcie będzie można uprawiać takie dyscypliny, jak: piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka i koszykówka. Najważniejszą informacją jest to, że z boiska będzie można korzystać bezpłatnie.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Jasła na uroczyste otwarcie boiska, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek (18 maja) o godzinie 9. W tym samym dniu opublikujemy również na łamach terazJaslo.pl relację z tego wydarzenia.

(dapa)

SŁOWA KLUCZOWE